O UDRUZI

O Udruzi

Hrvatska udruga za tehničku analizu neprofitna je organizacija, osnovana 2011.g., sa ciljem promoviranja Tehničke analize, kao standardne metode procjene kretanja cijene na grafikonima. Konačni cilj Udruge je postati ugledna i ravnopravna članica međunarodne Udruge za Tehničku analizu – IFTA-e ( www.ifta.org ). Brzi razvoj financijskih tržišta i svih njegovih sudionika, zahtjevaju upotrebu analitičkih metoda, koje mogu ne samo pratiti, nego biti i korak ispred, kako bi odluke bile što preciznije i pravovremenije. Uz dobro poznavanje svih alata, kojima raspolaže i uz kontinuirano usavršavanje, Tehnička analiza može nam dugoročno osigurati pozitivan prinos u trgovanju (investiranju), a nas afirmirati kao uspješne profesionalce - analitičare i trader-e.

SUDJELOVANJE NA PREDAVANJIMA

Mogućnost kontinuiranog usavršavanja kroz radionice i predavanja – pravo na povlaštenu cijenu.

U RADU UDRUGE

Mogućnost prisustvovanja redovitoj godišnjoj skupštini HUTA-e, kao i ostvarivanje prava glasa, te direktno sudjelovanje u radu i razvoju Udruge  – pravo na glasovanje.

POLAGANJE MEĐUNARODNOG ISPITA

Mogućnost polaganja međunarodno priznatog ispita, te stjecanje titule CFT-e (Certified Financial Technician) – pravo na stjecanje međunardno priznate TITULE.

POPUSTI

Popust za prisustvovanje na redovitim godišnjim konferencijama, koje organizira Međunarodna organizacija IFT.

HUTA TIM

Ivana Doležal

Dopredsjednica udruge

• urednica HUTA biltena
  • održava predavanja iz područja tehničke analize zajedno sa predsjednikom Hrvatske udruge za tehničku analizu
  • pohađa različite edukacije iz područja tehničke analize
  • tim liderica za tehničku analizu u studentskoj udruzi Financijski impuls koja djeluje pri Ekonomskom fakultetu u Osijeku

Zdenko Grđan

Predsjednik udruge

• prvi seminar o Tehničkoj analizi organizirao i održao davne 2003.g.
  • kroz predavanja obrađuje niz tema (tehnička analiza – primjena u praksi; konzistenost u dnevnoj trgovini – valute i dionice, Elliott-ova valna teorija – primjena u praksi)
  • Akademija Zagrebačke burze, Vern, Ekonomski fakultet u Zagrebu, Sveučilište Jurja Dobrile samo su neke od institucija na kojima održava predavanje
  • Fx trader od 2005.g. – koristi uglavnom intraday strategije
  • suosnivač Hrvatske udruge za tehničku analizu
  • Metastock (prodajni zastupnik i edukator za RH od 2011.g.)
  • napisao i objavio više desetaka analiza i stručnih članaka (valute, dionice, commodities)
  • urednik HUTA biltena

Gorana Gregurić